1 Amatorski Turniej Szachowy o ZŁOTĄ WIEŻĘ RATUSZA

• autor: pogon-nowadeba, 2012-02-06 19:10

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych z terenu miasta i gminy Nowa Dęba, amatorsko grających w szachy do udziału w 1 Amatorskim Turnieju Szachowym o "ZŁOTĄ WIEŻĘ RATUSZA", który odbędzie się w dniu 18 lutego 2012 r. (sobota), początek od godz. 12:00 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie.

Sędzią głównym turnieju będzie p. Marian Bysiewicz z Podkarpackiego Związku Szachowego, który przyjął zaproszenie od stowarzyszenia "POGOŃ" do przeprowadzenia zawodów.

Jednocześnie został utworzony przez tego arbitra specjalny serwis turnieju http://www.chessarbiter.com/turnieje/2012/ti_632/ na którym będzie można zapoznać się na bieżąco z jego przebiegiem oraz wynikami.

Osoby, które chcą sprawdzić swoich sił we współzawodnictwie z innymi graczami szachowymi serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy również wszystkich tych, którzy chcą poznać tajniki gry w szachy w szczególności dzieci i młodzież, gdyż w czasie trwania zawodów będzie możliwość podpatrzenia zapewne niezwykłych akcji szachowych zawodników turnieju.

Zgłoszenia do udziału w turnieju proszę przesyłać za pośrednictwem e-mail na adres pogon-nd@wp.pl.

W zgłoszeniu proszę o podanie imienia, nazwiska oraz daty urodzenia zawodnika.

Dla najmłodszych zawodników przewidziane są drobne upominki.

TURNIEJ BEZ WPISOWEGO !!!

Zapraszamy do udziału w turnieju oraz kibicowania zawodnikom.