Aktualny nr rachunku bankowego SKF POGON Nowa Dęba !!!!

• autor: pogon-nowadeba, 2011-11-30 14:07

OSOBY PRYWATNE BĄDŹ FIRMY, KTÓRE CHCIAŁYBY WESPRZEĆ DZIAŁANIA NASZEGO STOWARZYSZENIA MOGĄ DOKONAĆ WPŁAT NA PODANY NIŻEJ RACHUNEK BANKOWY:

SKF/KS "POGOŃ" NOWA DĘBA

BANK PEKAO SA  I/ODDZIAŁ W TARNOBRZEGU

NR RACH.: 28 1240 2744 1111 0010 4275 0269

TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE SKF POGOŃ

Uprzejmie informujemy, że statut naszego stowarzyszenia znajduje się w zakładce na stronie głównej (po lewej stronie), a każda uzyskana w ten sposób kwota będzie w pełni wykorzystana na zabezpieczenie działalności sportowej SKF "POGOŃ" i żadna jej część nie jest przeznaczona dla osób funkcyjnych stowarzyszenia.

Zaznaczamy, że SKF "POGOŃ" w myśl zapisów statutu nie prowadzi działalności gospodarczej, stąd też takie wpłaty mogą znacznie przyczynić się do rozwoju stowarzyszenia.

Oczywiście każda osoba na żądanie otrzyma stosowne potwierdzenie dokonania wpłaty.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC SKF "POGOŃ"  !!!