Nowy sprzęt łuczniczy w nowodębskiej POGONI !!

• autor: pogon-nowadeba, 2011-09-08 20:04

Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu Stowarzyszenie Sportowe "POGOŃ" w Nowej Dębie zostało wyposażone w nowy sprzęt łuczniczy tj. łuki klasyczne sportowe marki "SAMICK POLARIS".

Już w najbliższą niedzielę Członkowie naszego Stowarzyszenia jak i osoby chętne będą mogły sprawdzić celność otrzymanego sprzętu podczas 1 Amatorskiego Turnieju Łuczniczego dla Dzieci Szkół Podstawowych.

W tym miejscu należą się gorące podziękowania dla Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu za udzielone wsparcie, gdyż dzięki temu nowodębskie dzieci mają możliwość odbywania treningów z wykorzystaniem sprzętu wysokiej klasy.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież do udziału w treningach. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny bądź e-mail.