Wspólny spływ kajakowy POGONI i drużyny WOPR

• autor: Tomasz Licak Drużyna WOPR, 2011-08-12 13:42

07 sierpnia 2011 r odbył się pierwszy spływ kajakowy członków Drużyny WOPR Nr 4 i SKF POGOŃ Nowa Dęba.

Kajakarze tego dnia pokonali odcinek rzeki Przyrwy i Łęgu między Porębami Dymarskimi a Bojanowem. Spływ był znakomitą okazją podczas której uczestnicy poznali tajniki kajakarskiej techniki i nauczyli się jak radzić sobie na wodzie, by ta przygoda była przyjemna i bezpieczna.

Wyższy poziom wody w rzekach zapewnił nam kilka dodatkowych atrakcji (pokonywanie powalonych drzew, kontrolowane wywrotki, kąpiel w rzece itp.), nie zabrakło przerw na odpoczynek czy na kiełbaskę przy ognisku.rużyna WOPR

autor: pogon-nowadeba 2011-08-12 14:00:47

Profil pogon-nowadeba w Futbolowo Dziękujemy za super zabawę .... do zobaczenia na następnym spływie !!