Wyjazd dzieci na mecz WISŁA KRAKÓW v ZAGŁĘBIE LUBIN !

• autor: pogon-nowadeba, 2011-08-11 18:03

Dzięki przychylności Klubu Sportowego WISŁA KRAKÓW, nowodębskie "Orliki" wezmą udział w meczu Ekstraklasy pomiędzy drużynami WISŁA KRAKÓW v ZAGŁĘBIE LUBIN rozgrywanym w dniu 13.08.2011 r.

Pełna relacja z naszego wyjazdu do Krakowa zostanie zamieszczona tuż po naszym powrocie.

W rozwinięciu znajduje się informacja dla rodziców i opiekunów dzieci biorących udział w wyjeździe.

Organizatorem wyjazdu jest Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "POGOŃ" w Nowej Dębie.

Koszt udziału dziecka w meczu wynosi 20 złotych i jest to tylko i wyłącznie kwota przeznaczona na częściowe pokrycie kosztów transportu, natomiast pozostałe koszty, tj. bilety wstępu na mecz dla każdego dziecka, ubezpieczenie NNW i pozostała kwota niezbędna do opłacenia transportu została opłacona przez osoby prywatne. Za co bardzo dziękujemy !!

Na czas wyjazdu  prosimy o zaopatrzenie dziecka w:

- legitymację szkolną (warunek niezbędny do sprawdzenia tożsamości i wstępu na stadion);

- napoje (najlepiej woda mineralna lub podobny napój - byle nie sok);

- drobne przekąski na czas podróży;

- woreczki foliowe w razie kłopotów z podróżą (choroba lokomocyjna);

- drobne pieniądze na zakupy (np. napój na czas meczu i drobne przekąski oraz upominki klubowe WISŁY Kraków);

- ubiór stosowny do pory dnia tzn. na dzień i na noc w tym proszę uwzględnić np. płaszcz przeciwdeszczowy najlepiej taki, który można włożyć do plecaka (torby itp.);

- ubiór stosowny na mecz WISŁY (np. czerwona koszulka, szalik WISŁY lub z elementami w tym kolorze);

Informujemy, że na miejscu będzie możliwość zakupu takich upominków w sklepie "WIŚLACKI ŚWIAT"

Proszę aby dzieci nie zabierały ze sobą:

- ostrych narzędzi;

- szklanych butelek;

- petard itp. środków wybuchowych;

Wyjazd planowany jest o godz. 9:00 z parkingu przy ORLIKU.

Zbiórka całości o godz. 8:30

Powrót około godziny 24:00.

Prosimy o osobiste odbieranie dzieci po powrocie do Nowej Dęby !!!

Osoby, które będą sprawować opiekę na czas wycieczki to:

Wojciech BULANOWSKI  - uprawnienia - zaświadczenie nr 2/KR/14/V/2011

Wojciech KRZESZEWSKI - animator sportu SOSiR Nowa Dęba

Bogdan KUPIEC

Całość grupy ubezpieczona jest od NNW w PZU S.A. polisa seria TPP nr 11347840.

W razie pytań proszę o telefoniczny kontakt z Wojciechem Bulanowskim na nr tel. 608-383-180.

LICZĄC NA DOBRĄ ZABAWĘ POZDRAWIAMY !!!

SKF "POGOŃ"

autor: pogon-nowadeba 2011-08-12 11:23:09

Profil pogon-nowadeba w Futbolowo W związku z pytaniami rodziców dzieci nie posiadających legitymacji szkolnych uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny bądź przybycie na dzisiejszy spotkanie na ORLIKU od godz. 18:30.