Zwycięstwo naszych Przyjaciół z Pogoni Lwów !!!

• autor: pogon-nowadeba, 2011-07-18 01:04

Zawodnicy LKS POGOŃ Lwów odnieśli kolejne zwycięstwo w meczu towarzyskim rozegranym z drużyną KS WIĄZOWNICA stosunkiem 2:1.

Zwycięstwo naszych Przyjaciół ze Lwowa jest tym większe, iż grali w znacznie osłabionym składzie.

Na szczególną uwagę zasługuje  akcja po której padła druga bramka dla "lwowskich pogoniarzy", gdyż zarówno podanie piłki pomocnika, jak i wykończenie akcji przez napastnika było z "najwyższej światowej półki ".

W trakcie meczu doszło do nieformalnego spotkania członków zarządu SKF POGOŃ Nowa Dęba z Prezesem Pogoni Panem Markiem Horbaniem w toku którego ustalono kwestie ewentualnego dalszego współdziałania pomiędzy naszym klubem oraz LKS POGOŃ LWÓW.

Ustalono, iż istnieje możliwość podpisania porozumienia o współpracy pomiędzy naszymi klubami, jednakże kwestia ta wymaga dalszych uzgodnień.

Dało się też zauważyć, że NAJSTARSZY POLSKI KLUB SPORTOWY LKS "POGOŃ" LWÓW nadal  posiada problemy finansowe i bez jakiejkolwiek pomocy ze strony rodaków jego dalsza egzystencja stoi pod znakiem zapytania.

W imieniu LKS POGOŃ Lwów prosimy o pomoc !!!