Oferta wspierająca

Oferta Wspierająca Stowarzyszenie przeznaczona jest dla Firm i osób prywatnych.

Jako SKF „POGOŃ”, które utworzyła grupa pasjonatów rożnych dyscyplin sportowych, oferujemy Państwu możliwość korzystania ze sprzętu posiadanego przez stowarzyszenie do rekreacji i poprawy zdrowia pracowników i ich rodzin. Uczestnicy będą mogli korzystać z łuków, wiatrówek, badmintona  i wielu innych atrakcji.

Zajęcia są w pełni bezpieczne i prowadzone pod nadzorem animatorów - członków stowarzyszenia.

Oferujemy możliwość organizacji przez stowarzyszenie mistrzostw, lig, turniejów, konkursów, imprez z nazwą Firmy w różnych dziedzinach sportu np.: łucznictwo, piłka nożna, tenis stołowy, badminton, jako przedsięwzięć „promujących” Państwa Firmę (Zakład Pracy itp.).

Dysponujemy wspaniałymi pomysłami na świetną zabawę, a przy wykorzystaniu posiadanego przez nas sprzętu, na pewno sprawią uczestnikom niemało radości nie tylko dzieciom, ale i dorosłym.

Ponadto jesteśmy do dyspozycji i udzielamy pomocy we wszelkich programach promocyjnych dla Urzędów Miejskich, Ośrodków Sportu i Rekreacji, Wydziałów Kultury    i Sportu, Domów Kultury, placówek oświatowych w tym przedszkoli i innych.

Ofertę Wspierającą dostosujemy indywidualnie dla każdego podmiotu.

Jednocześnie czynnie współpracujemy z innymi Stowarzyszeniami i grupami (m.in. Bractwo Rycerskie Miasta Nowa Dęba), które udzielają pomocy SKF „POGOŃ”, a dzięki temu w znacznym stopniu podnoszą poziom estetyczny i rekreacyjny imprez (turniejów, konkursów, festynów itp.).

Co oczekujemy w zamian ?

W zamian oczekujemy jedynie wsparcia działalności statutowej naszego stowarzyszenia dzięki, któremu będziemy mogli promować i rozwijać sport oraz zdrowy tryb życia i tworzyć odpowiednie warunki do ich rozwoju w szczególności dla dzieci i młodzieży.

"My z pasji poświęcamy swój czas dla innych Ty poświęć 1 chwilę dla nas" !!!

Zarząd SKF "POGOŃ"