Zasady udziału w NAP

Nowodębska Akademia Piłkarska "POGOŃ" będzie w pełni prowadzona przez członków i instruktorów zatrudnionych przez SKF "POGOŃ" na terenie Nowej Dęby.

Zajęcia będą prowadzone na wzór Akademii Piłkarskiej GKS TYCHY oraz holenderskich i niemieckich szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży.

Stosujemy zasadę w myśl zapisów "statutu" Pogoni, że wszyscy w grupie traktowani będą w ten sam sposób.

Liczy się dla nas nie tylko podnoszenie umiejętności piłkarskich, ale także sprawności fizycznej, oraz bardzo dobre relacje i zdrowe współzawodnictwo w grupie, jednocześnie wypracowując u dzieci i młodzieży chęć niesienia bezinteresownej pomocy innym.

W czasie zajęć będzie brany również pod uwagę fakt osiąganych wyników w nauce, aby w razie konieczności była możliwość pomocy danemu członkowi SKF POGOŃ.

W NAP przewiduje się również zajęcia z udziałem szkoleniowców innych klubów sportowych z kraju i zagranicy.

Kategorycznie z udziału w zajęciach NAP będą wykluczone osoby, które złamią postanowienia regulaminu zajęć, a ponadto: regularnie zachowujące się ordynarnie i lekceważąco odnoszące się do instruktorów i kolegów.

Rodzice lub prawni opiekunowie wyrażający chęć udziału dzieci i młodzieży w wieku poniżej 16 lat proszone są o kontakt telefoniczny na numer  widniejący w zakładce "Dane teleadresowe".

Ponadto proszone są o wypełnienie oświadczenia i deklaracji członkowskiej, które można przesłać za pośrednictwem e-mail.